fbpx

BAYİLİK

Biz Kimiz ?

Üst Eğitim Platformu olarak; Resmi MEB, Devlet Üniversiteleri, Uluslararası Resmi Akredite kuruluşları, Türkiye Resmi üst STK ları olan ve Eğitim Konfederasyon, federasyonlardan teşkil  ; tamamen tasavvuf temelli kurulup, din, dil, ırk ayırımı yapmadan Tamamen Milli birlik temelli bir Üst Eğitim kurumları Topluluğuyuz. Merkezi İstanbul Üsküdar’da bulunan dünyada bilim ve eğitim alanında kurulmuş ilk ve tek resmi Eğitim Birimleri topluluğu olarak 28 ülkede şubesi olan, ve dünya çapında 163 uluslararası akreditasyona sahip, Eğitim Platformumuz, sosyal sorumluluk alanında, hem Türkiye’de hem de uluslararası düzeyde 168 proje ile en fazla projeyi uygulamıştır. Dünyada ilk 20 sıralamasına giren Eğitim Platformumuz vermiş olduğu eğitimler ve sertifikalandırmalar, Birleşmiş Milletlere üye 193 ülkede geçerliliğe sahiptir. Eğitim Platformumuzun vermiş olduğu ISO kalite belgelerini Avrupa Birliği üyesi ülkelerde, şube paydaş başkanlarımızın, ISO’yu denetleyen tek birim olan IAF’a üye denetçiler olması sebebiyle, sertifikalarımız dünya çapında akreditasyona sahiptir. Ayrıca Eğitim Birliğimiz Avrupa Birliği Bilim ve Akademi Üst kurul akreditesine sahiptir ve İsveç Üniversiteler Birliği ve Eğitim Bakanlığınca belgelerimizin uluslarası geçerliliği ve denkliği de bulunmaktadır.

Misyonumuz;

Üst Eğitim Birliği Platformumuz, Kalite Yönetimini ön planda tutarak yaşam boyu öğrenme sürecini etkin kılmak için bireylerin, kurum içi gereklilik arz eden eğitimine destek vermek, geliştirmek ve kurumu verimli hale getirerek özel sektör, kamu kurum ve kuruluşlarına her biri farklı dallarda alanında uzman eğitim kadrosuyla ülke çapında eğitim faaliyetlerine devam ederek, bilgi üretmeyi, ülkesine hizmet etmeyi kendine görev edinmiş, kendisini ve çevresini tanıyan, tanımlayan ve yönlendirebilen bir birey oluşumuna destek vermek, toplumsal kalkınmayı hızlı bir şekilde sağlamaktır.

Sertifikaların Akreditasyonları;

 • MEB
 • Devlet Üniversiteleri ( SEM) Sürekli Eğitim Merkezleri
 • MYK ( Mesleki Yetkilendirme Kuruluşu )
 • EUACC ( AB – Euro Acredite Center )
 • WASCERT ( World Certificate Acredite Center )
 • İAF
 • ISO
 • BM – UGC ( Birleşmiş Milletler )
 • Eğitim Konfederasyonu
 •  Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu (UBEF)
 • Uluslararası Akademisyenler Federasyonu (UAF)
 • Dünya Eğitim Araştırma ve Geliştirme Federasyonu
 • Sürekli Eğitim ve Kalite Derneği (SÜREKDER)
 • Mesleki Eğitim ve Araştırma Derneği
 • Uluslararası Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği (UPDER)
 • Psikoloji ve Tasavvuf Derneği ( PİTADER )
 • International Coaching Trainers Institude
 • International NLP Trainers Institude
 • International Hypnos Trainers Institude
 • Uzaktan Eğitim ve Araştırma Derneği (UZEM)

Ortağımız Olur musunuz ?

Evet yanlış duymadınız! 20 yıllık bir yapıya sahip olan Üst Eğitim Birliği Platformu  bugüne kadar 7 Milyon insana eğitim verdi. Artık bu başarının meyveleri ni sizlerle paylaşmak istiyoruz

Bu doğrultuda bizimle yapacağınız eğitim organizasyonlarında ve uzaktan eğitim sertifika programlarında Genel CİRO nun %25’e kadar size bırakıyoruz.
Türkiye’de eğitim ve sertifika veren birçok kurum ve kuruluş var ; hiç dikkat ettiniz mi bunlardan kaçı legal akreditasyona sahip? Lütfen inceleyiniz. Olmayan akreditasyonları veriyoruz diyen kurumlarla karşılaşabilirsiniz hatta bazı derneklerin de bu tarz sertifikasyon çalışmaları yaptıklarına şahit oluyoruz. Valiliğe bağlı il Dernekler Masasına lütfen sorunuz; Unutmayınız ki hiçbir dernek resmi bir kurum yada kuruluşa bağlı olmadan tek başlarına sertifika vermeye haiz değildirler. Aldığınız sertifikalar bu durumda geçersiz olur.Bu tür dernekleri gördüğünüzde hiç çekinmeden BİMER’e veya Valiliğe şikayet edebilirsiniz.
Üst Eğitim Birliği Platformumuz  MEB ve YÖK denkliği olan üniversiteler ile Eğitim ve Sertifika vermektedir .

Eğitimlerimiz Nelerdir ?

Üst Eğitim Birliği Platformu olarak, 2,500 dalda eğitim veriyoruz ancak bunlardan belli başlı olanları burada sizlerle paylaşıyoruz.


Tüm eğitim paketlerimizin bedelinin %25’e kadar sizin olacaktır. Siz kaydını almış olduğunuz çevrenizdeki arkadaşlarınız, aile bireyleriniz, tanıdıklarınız, akrabalarınıza komşularınıza bu eğitimlerimizi sundukça, eğitim Sertifikalarından tahsil ettiğiniz bedelin  %25’e kadar doğrudan kendinize aldıktan sonra kalan kısmı resmi hesabımıza yatırdığınızda talep edilen eğitim sertifikaları ve eğitim dökümanları maksimum 3 iş günü içerisinde sizlere kargo ile ulaştırılmaktadır.Üstelik bu çalışmalarla birlikte size tali bayilik ve bulunduğunuz ilde Hiç bir bayilik bedeli almadan Bayilikler alma fırsatı sunuyoruz. İster memur olun, öğrenci veya ev hanımı olun hangi sektör olduğu önemli değil işinizin yanında ek iş olarak bu çalışmayı yürütebilir, ek gelir elde edebilirsiniz. Yani özel sektör veya kamu kurumu nerede çalışırsanız çalışın hem kendinize ek gelir kapısı elde etmiş olacak hem de toplumun eğitim ihtiyacına katma değer sunmuş olacaksınız. İşimiz kesinlikle Network değildir, biz doğrudan ortak alıyoruz. 20 yıllık tecrübemizi, tüm birikimlerimizi artık halkımıza açıyoruz.

Detaylar için;

Ümmet CEREN
0536 980 76 02

+ Tali Bayilik alabilmek için ofis olması şart mıdır ?

 • Ofis açmanıza gerek kalmaksızın herhangi bir vergiye dahil olmaksızın dilediğiniz il / ilçeden tali bayilik ( temsilcilik ) işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz.

+ Peki tali bayilik  alabilmek için herhangi bir ücret ödememiz gerekiyor mu ?

 • Tarafınızdan herhangi bir teminat mektubu veya ücret alınmaksızın tali bayimiz olabilirsiniz. Tarafınızdan aldığınız sertifika kayıt ücretleri haricinde ekstra bir ödeme talep edilmemektedir.

+ Nasıl tali bayiniz olabiliriz? Gereken şartlar nelerdir?

 • Size mail olarak göndereceğimiz 7 maddelik tali bayi sözleşmesini okuyup gerekli bilgileri dordurup imzaladıktan sonra kimliğinizin arkalı önlü fotokopisi, kargo adres bilgisi,mail adresi, facebook adresi, telefon numarası bilgilerinizi de ekleyip kurumumuza kargo ediyorsunuz. Kargodan gelen evraklarınızı dosyalayıp size temsilci numaranızı veriyoruz. Sıra numaranızı almanız itibariyle artık temsilcimizsiniz.

+ Biz tam olarak nasıl görev almaktayız? Nasıl bir yol izlememiz gerekmektedir?

 • Takdir edersiniz ki ülkemizde iş başvurusunda bulunup işe giremeyen binlerce işsiz arkadaşlarımız bulunmakta.Bunun sebebi ise sadece okulunun diplomasıyla bişeyler olacağını sanmalarıdır. Lakin rakiplerinden bir farkları olması gerekir ki işe başlayabilsin. Bu kapsamda siz sertifikaların CV’lerindeki önemini, iş hayatlarındaki etkilerini ve bu sertifikalı eğitimlerden nasıl faydalanacakları konusunda bilgilendirip kayıt bilgilerini ve eğitim ücretlendirmesini alıyorsunuz.

+ Kayıt bilgilerini aldığımız kişilerin işlemini nasıl başlatıyoruz ?

 • Kaydını aldığınız kişiden tahsil ettiğiniz ücretlendirmeden kendi kazancınızı ayırıp kalan kısmı kurum İBAN numaramıza yatırıyorsunuz, eksiksiz bir şekilde kaydını oluşturduğunuz kişilerin bilgilerini  ve  ödeme dekontunun resmini bize WhatsApp yolu ile iletiyorsunuz. Biz de işlemlerini başlatıp aynı gün kargoya teslim ediyoruz.

+ Kurumunuzun şuana kadar yaptığı faaliyetler nelerdir nasıl öğrenebiliriz?

 • Size link göndereceğimiz ilgili web sayfalarımızda ve mail içeriğinde bilgiler bulunmaktadır. Bu zamana kadar 1800’ün üzerinde gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarıyla  7.000.000’ dan fazla insanımıza sağladığımız çeşitli sertifikalı eğitimler bulunmaktadır.Yine  halkımızı bilinçlendirip katma değer sağlayabilmek adına yaptığımız  ‘’ Bugünün Gençleri Yarının Liderleri ‘’ projemiz bulunmaktadır. Beyaz TV kanalında düzenlediğimiz Kampüs SHOW programı, bu ve bunun gibi yüzlerce projeler düzenleyip ülke geleceğine ve kariyerine katma değer  sağladık.

+ Sadece bulunduğumuz illerde mi bu işlemi gerçekleştirebiliyoruz?

 • Çevrenizi genişlettikçe tüm Türkiye’de bu faaliyeti yürütebilirsiniz. Bulunduğunuz il/ ilçe dahil heryerde kayıt işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.Sadece bulunduğunuz il içerisine sabit bir durum değildir.

+ Bu belgeler insanlar için neden önemli olsun ki insanlar bu belgeyi istesinler?

 • Şöyle ki, siz bir işverensiniz ve eleman ilanı verdiniz. Karşınıza birçok personel adayı geldi hepsi aynı bölüm mezunu notları bile aynı ama bir tanesinin CVsinde ekstra olarak kendi branşı ile ilgili sertifikaları da var hangisini alırdınız ? Tabi ki sertifikalı olan eleman kurumunuza daha faydalı olacağı için sertifikalı olan elemanı seçersiniz. Bu konuda çevrenizdeki insanlara yardımcı olmuş oluyorsunuz.


  BAYİLİK SÖZLEŞMESİ İNDİR

  BAYİ TANITIM BROŞÜRÜ(ÖN SAYFA) İNDİR
  BAYİ TANITIM BROŞÜRÜ(ARKA SAYFA) İNDİR


  Kargo Bilgileri:
  Alıcı Adı: Ümmet CEREN
  Adres:
  MYK Eğitim Danışmanlık (Eğitim Konfederasyonu)
  Hasanpaşa Mah., Kurbağalıdere Cad., No:17/4  – 34722
  Kadıköy/ İSTANBUL

  © 2016 – Tüm Marka ve Fikir Hakları, Türk Marka ve Patent Kurumu Tarafından Korunmaktadır. Tüm Hakları Saklıdır.

  onaylı sertifika kontrol

  Çevrimiçi Kişiler

  Şu an çevrimiçi kullanıcı yok