fbpx

HAKKIMIZDA

MYK (Mesleki Yetkilendirme Kuruluşu) Eğitim Danışmanlık, Sadece resmi kurumlar ve Yetkilendirilmiş kuruluşlarla (Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri, MEB Onaylı Kurum-Kuruluşlar, Mesleki Eğitim Merkezleri vb.) işbirliği protokolleri sağlayarak YASAL Eğitim, öğretim ve belgelendirmeler sağlamaktadır.

”Önce insan memnuniyeti” diyerek çıktık yola; insan odaklı sistemimizle, kaliteden ödün vermeden büyüyerek yolumuza devam eden lider bir markayız.
Gelişimimizi; vizyon, misyon ve temel değerlerimize borçluyuz.

 

Kalite yönetimini ön planda tutarak yaşam boyu öğrenme sürecini etkin kılmak için yükseköğretim eğitiminine devam eden, tamamlayan öğrencilere ve bireylere, özel sektör, kamu kurum ve kuruluşlarına her biri farklı dallarda alanında uzman eğitim kadrosuyla ülke çapında eğitim faaliyetlerine devam ederek, bilgi üretmeyi, ülkesine hizmet etmeyi kendine görev edinmiş, kendisini ve çevresini tanıyan tanımlayan ve yönlendirebilen bir nesil oluşturulmasına destek vermek, toplumsal kalkınmayı hızlı bir şekilde sağlamaktır.

Üniversitelerde başlattığımız değişim hareketini ülkemiz çapında üretim ve hizmet sektörüne dahil edebilmek, eğitim sistemlerimizi tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla, özel sektöre entegre edebilmeyi amaç edinen Uniacademy, eğitim kalitesinin artmasıyla üretim ve hizmetin kalitesinin ivmeli bir şekilde arttırılabildiğini, toplumsal gelişme ve yükselişin birey bazından başlanarak gerçekleştirilebilir olduğunu kanıtlayabilmektir.

Özgüven,
Takım Çalışması,
Kalite,
Yaşayarak Öğrenme,
Profesyonellik,
İnanç,
Sürekli Değerlendirme,
Sürekli Gelişim.

NELER YAPIYORUZ ?

Ulusal ve Uluslararası Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri, Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Kuruluşlar, Hayat Boyu Öğrenme Kurumları, Mesleki Yeterlilik Kurumu Onaylı Kuruluşlar ve daha fazlası ile işbirliği yaparak RESMİ – YASAL – ONAYLI Eğitim Öğretim faaliyetleri ve belgelendirme hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.
Dezavantajlı grupların topluma kazandırılması, ayrıştırılmaması ve ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik sivil toplum faaliyetlerini desteklemekteyiz ve Marka Elçilerimiz aracılığı ile gönüllüler edinip dezavantajlı bireylerin sosyo-ekonomik durumlarının iyileştirilmesine, çevreci yapımız ile doğayı korumaya ve hayvan haklarını da savunmayı ve kitlesel bilinçlendirme çalışmaları yapmayı görev edinmekteyiz.
Siz de ekibimize katılmak isterseniz form doldurabilirsiniz. (Ayrıca faaliyetlerimizden gelir elde edebileceğinizi unutmayınız.)

© 2016 – Tüm Marka ve Fikir Hakları, Türk Marka ve Patent Kurumu Tarafından Korunmaktadır. Tüm Hakları Saklıdır.

onaylı sertifika kontrol

Çevrimiçi Kişiler

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok