fbpx
İndirim!

Kişisel Gelişim 9 Sertifika

410.00  350.00 

Türkiye’nin tek Kişisel Gelişim Sertifikası veren MEB ve YÖK onaylı kurumlardan DEV FIRSAT!
9 sertifikalı uzaktan eğitim paketi 
1) ETKİLİ İLETİŞİM BEDEN DİLİ VE İMAJ YÖNETİMİ
2) SATIŞ PAZARLAMA VE İKNA TEKNİKLERİ
3) TAKIM ÇALIŞMASI VE YÖNETİM BECERİLERİ 
4) STRES VE ZAMAN YÖNETİMİ
5) ETKİLİ KONUŞMA VE DİKSİYON
6) CV OLUŞTURMA VE MÜLAKAT TEKNİKLERİ
7) LİDERLİK /İNTERAKTİF
8) BİREYSEL KOÇLUK /İNTERAKTİF
9) NLP PRATİSYENLİK /İNTERAKTİF
+ REFERANS MEKTUBU

Açıklama

Eğitim Konederasyonu; tamamen tasavvuf temelli kurulup, din, dil, ırk ayırımı yapmadan Mevlana öğretileri temelli bir Sivil Toplum Kuruluşudur. Merkezi İstanbul Üsküdar’da bulunan dünyada bilim ve eğitim alanında kurulmuş ilk ve tek resmi federasyondur.
28 ülkede şubesi olan, ve dünya çapında 163 uluslararası akreditasyona sahip, Eğitim Konfederasyonu, sosyal sorumluluk alanında, hem Türkiye’de hem de uluslararası düzeyde en fazla projeyi uygulamıştır. ilk 20 sıralamasına giren konfederasyonumuzun vermiş olduğu eğitimler ve sertifikalandırmalar, Birleşmiş Milletlere üye 193 ülkede geçerliliğe sahiptir. Federasyonumuzun vermiş olduğu ISO kalite belgelerini Avrupa Birliği üyesi ülkelerde, şube paydaş başkanlarımızın, ISO’yu denetleyen tek birim olan IAF’a üye denetçiler olması sebebiyle, sertifikalarımız dünya çapında akreditasyona sahiptir. Ayrıca Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu Avrupa Birliği Bilim ve Akademi Üst kurul akreditesine sahiptir ve İsveç Üniversiteler Birliği ve eğitim Bakanlığınca belgelerimizin uluslarası geçerliliği ve denkliği de bulunmaktadır.

Sertifikaların en çok etkili olduğu sektörler hangileridir?

Eğitim Sertifikaları; Devlet kurumlarında, Kamu kuruluşları ve Bakanlıklarda, Sağlık sektöründe, üretim yapan kurumsal firmalarda, bankalarda, Çağrı Merkezlerinde, Fabrikalarda, Danışmalık Firmalarında,Gıda Sektöründe, Okullarda, Eğitim şirketlerinde ve bunun gibi aklınıza gelen tüm kurumsal firmalarda sertifikalarınızı kullanabilirsiniz.

Sertifikalar ne işime yarayacak? İş hayatımızda etkisi nasıl olmaktadır?

Eğitim sertifikaları iş hayatınızda aktif olarak kullanabileceğiniz kurumsal belgelerdir. Kişisel gelişim belgelerinizle mülakatlarınızda etkili iletişim ve beden dilinizi göstererek işvereni etkileyebilir, belgelerinizle rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz.
Kalite Yönetim Sistemleri belgeleri ile kurumsal firmalarda Kalite Yönetim Temsilcisi, Kalite Yönetim Şefi, Kalite Müdürü, Kalite İç Denetçisi gibi pozisyonlarda çalışabilir, aynı zamanda Kalite konusunu meslek edinebilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle kalite standartlarıyla çalışmaktadır. Ve Personelinin de kalite standartlarını bilmesini ister. Personel seçerken personelinin de kalite yönetim sistemi eğitimlerini almış olması, sizlerin seçilen özel kişiler olmanızı sağlar.

Sertifika kimlik kartı nedir?

ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞE SAHİP, KONTROLÜ MÜMKÜN OLAN, SERTİFİKA KİMLİK KARTI UYGULAMASI BAŞLIYOR . KONFEDERASYONUMUZDAN ALACAĞINIZ EĞİTİM SERTİFİKALARININ YANINDA VERİLEN SERTİFİKA KİMLİK KARTI İLE, TÜM DÜNYADA GEÇERLİLİĞE SAHİP, YÜKSEK GÜVENLİKLİ VE HOLOGRAMLI, BU AKILLI KİMLİK KARTI SAYESİNDE YANINIZDA BELGE TAŞIMANIZA GEREK KALMAYACAK. Sertifikalı eğitimlerde tüm dünyada “DOĞRULANABİLİR” Sertifika Kimlik Kartı uygulaması başlamış olup, kağıt sertifika, diploma ve üyelik belgeleri, yerini artık, “Sertifika Kimlik Kartılarına” bırakıyor. Akıllı sertifika Kimlik Kartı”uygulaması tüm dünyada uluslararası gerçek akreditasyona sahip, resmi kurumlarda hızla yaygınlaşmaya başlamıştır. Dünyanın her yerinde belgelerin doğruluğunu sorgulamak için “Akıllı Sertifika Kimlik Kartı”nın arkasındaki Kare kodu nu Akıllı telefonlarınıza indireceğiniz Qr Kod uygulaması ile kimlik ve belge onaylarını kontrol edebilirsiniz

Eğitim Konfederasyonu’nun vermiş olduğu Sertifikaların geçerliliği nedir?

Sertifikaların üzerinde 4 adet başdenetçi imzası ve kodları vardır. TC Kimlik numaranıza entegre edilmiş kişiye özel sertifika kod numaranız vardır ve Bu kodu sertifika.eu adresinden sorgulayabileceksiniz. Eğitim sertifikalarınızda ISO ve IAF onayları, Eğitim Federasyonu altın hologramları ve Birleşmiş Milletler Global Compact üyeliği bulunmaktadır. Aynı zamanda Eğitim sertifikaları uluslararası geçerli olup, ömür boyu kullanabileceğiniz niteliktedir.

Eğitimlerinize kimler katılabilir? Herhangi bir mezuniyet şartınız var mıdır?

Eğitim Konfederasyonu tarafından yapılan eğitimlerimize 18 yaşını doldurmuş her bir birey katılabilir. Uzmanlık Eğitimleri hariç eğitimlerimizde ve belgelendirmelerde mezuniyet şartı bulunmamaktadır.

Eğitim Konfederasyonu olarak hangi kurumlarda eğitimler veriyorsunuz?

Kalite Yönetim Sistemleri belgeleri ile kurumsal firmalarda Kalite Yönetim Temsilcisi, Kalite Yönetim Şefi, Kalite Müdürü, Kalite İç Denetçisi gibi pozisyonlarda çalışabilir, aynı zamanda Kalite konusunu meslek edinebilirsiniz. Kurumsal firmalar genellikle kalite standartlarıyla çalışmaktadır. Ve Personelinin de kalite standartlarını bilmesini ister. Personel seçerken personelinin de kalite yönetim sistemi eğitimlerini almış olması, sizlerin seçilen özel kişiler olmanızı sağlar.

Belgelerin fiyatları neden bu kadar uygun ?

Eğitim Konfederasyonu, Başbakanlığa bağlı Resmi Üst Sivil Toplum Kuruluşudur. Ve sivil toplum kuruluşlarının kar elde etme gibi bir amaçları yoktur. Eğitimlerimize katılan herkes, eğitim sertifikalarının sadece basım ve akreditasyon ücretlerini ödeyerek kendilerine minimum maaliyet, maksimum fayda sağlar.

Eğitim Konfederasyonu belge verme hakkını nasıl ve nerden almıştır?

28 ülkede şubesi olan, ve dünya çapında 163 uluslararası akreditasyona sahip,Eğitim Konfederasyonu, sosyal sorumluluk alanında, hem Türkiye’de hem de uluslararası düzeyde en fazla proje uygulamıştır. ilk 20 sıralamasına giren Konfederasyonumuzun vermiş olduğu eğitimler ve sertifikalandırmalar, Birleşmiş Milletlere üye 193 ülkede geçerliliğe sahiptir.
Konfederasyonumuzun vermiş olduğu İSO kalite belgelerini Avrupa Birliği üyesi ülkelerdeki, şube paydaş başkanlarımızın, ISO’yu denetleyen tek birim olan IAF’a üye denetçiler olması sebebiyle, sertifikalarımız dünya çapında akreditasyona sahiptir.
Ayrıca Uluslar arası Bilim ve Eğitim Federasyonu Avrupa Birliği Bilim ve Akademi Üst kurul akreditesine sahiptir ve İsveç Üniversiteler Birliği ve eğitim Bakanlığınca belgelerimizin uluslarası geçerliliği ve denkliği de bulunmaktadır.

Neden ISO (Kalite Yönetim Sistemleri) firmalar için bu kadar önemlidir?

İSO tüm sektörlerde rahatlıkla kullanılan bir sistemdir. Buradaki önem, İSO’nun şirketlere kalite sistemi getirmesi ve bu sistemin altına inmeden çalışmalarını yaparak kaliteyi belli bir standartta tutmasını sağlamasıdır. Böylece şirketler globalleşen dünyada ayakta durabilecek ve rakipleriyle daha kolay mücadele edebilecek duruma gelecektir.

Konfederasyondan alınan belge ile herhangi bir Şirketten alınan belge aynı geçerlilikte midir?

Belgenin geçerliliği konusu ile ilgili ülkemizde bir çok merdiven altı diye tabir ettiğimiz dernekler ve şirketler, sertifika adı altında belgeler vermektedir. Kurumumuzun ise 68 ilde temsilciliği ve bu illerde de 400’ün üzerinde temsilcisi bulunmaktadır.
Resmi bir Üst Sivil Toplum kuruluşu. Eğitim Konfderasyonu Sertifikalarının üzerinde, Resmi yetkili onayları ve akreditasyon mercilerinin logoları bulunur. Ayrıca kişiye özel federasyon akredite kodunu da sertifikalarınızda görebilirsiniz.

Herhangi bir eğitim şirketinin vermiş olduğu sertifikaları incelediğinizde, herhangi bir resmi dayanak ya da statünün, yasal yükümlülüklerinin olmadığını rahatça görebilirsiniz. Uluslararası Bilim ve Eğitim Federasyonu eğitim adına kuruluan Türkiye’nin tek eğitim federasyonudur.

CV hazırlarken sertifikaları nasıl kullanmalıyım ?

İSO tüm sektörlerde rahatlıkla kullanılan bir sistemdir. Buradaki önem, İSO’nun şirketlere kalite sistemi getirmesi ve bu sistemin altına inmeden çalışmalarını yaparak kaliteyi belli bir standartta tutmasını sağlamasıdır. Böylece şirketler globalleşen dünyada ayakta durabilecek ve rakipleriyle daha kolay mücadele edebilecek duruma gelecektir.

Eğitimlere katılamayacağım. Uzaktan eğitim modülünüz hakkında bilgi verebilir misiniz?

Temel Eğitimlerimize katılmayacaksanız eğer, Uzaktan Eğitim sistemimizden yararlanabilirsiniz.Eğitim Konfederasyonu Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek sertifika talebinde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarımız size bilgi verdikten sonra, kargoyla size göndereceğimiz eğitim sertifikalarının içerisinde bulunan 600 saatlik eğitim CD si üzerinden, ya da 9001iso.net web adresi üzerinden eğitimlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sertifikaların ödemesini nasıl yapabilirim ?

Eğitime katılan ildeki eğitim koordinatörleriyle iletişime geçerek nakit ödeyebilir yada akademilider.com adresinde bulunan kurumumuza ait resmi banka hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Aynı zamanda Paypal yoluyla da ödemelerinizi kredi kartıyla maksimum 9 taksit veya tek çekim yapabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Kişisel Gelişim 9 Sertifika” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2016 – Tüm Marka ve Fikir Hakları, Türk Marka ve Patent Kurumu Tarafından Korunmaktadır. Tüm Hakları Saklıdır.

onaylı sertifika kontrol

Çevrimiçi Kişiler

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok