fbpx
İndirim!

Online Etkili Sunum Teknikleri Eğiticinin Eğitimi

290.00  250.00 

Online Etkili Sunum Teknikleri Eğiticinin Eğitimi

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Etkili Sunum Teknikleri Eğiticinin Eğitimini tamamlayarak Etkili Sunum Teknikleri Eğiticinin Eğitimi Sertifikasına kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir etkili sunum teknikleri eğitmeninin ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Açıklama

Etkili Sunum Teknikleri Eğiticinin Eğitimi

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Profesyonel Etkili Sunum Teknikleri, Diksiyon Kursu, Profesyonel Eğiticinin Eğitimi Kursu ve Beden Dili Uzmanlığı Eğitimlerini Tamamlayarak ETKİLİ SUNUM TEKNİKLERİ EĞİTMENİ SERTİFİKASINA kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir Etkili Sunum Teknikleri Eğitmeninin ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Bu eğitimde; Beden Dili, Diksiyon, Etkili Sunum ve Eğitmenlik alanında gerekli olan bilgilere geniş bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Eğitim Toplamda 150’den Fazla Dersten Oluşmaktadır. Bu bölümlerin takibi sizin de hızınıza bağlı olmak değişmektedir. Hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Hemen Alın Hemen Başlayın! Hemen Sertifikanıza Kavuşun!

Kimler Katılmalıdır?

Etkili Sunum Teknikleri Eğitmenliğini meslek edinmek isteyenler,
Etkili Sunum Teknikleri Eğitmenliği sırasında uzman yaklaşımları kullanmak isteyen profesyoneller,
Etkili Sunum Teknikleri kullanımında etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,
Etkili Sunum Teknikleri uygulanmasındaki başarının artmasını isteyen yöneticiler,
Etkili Sunum Teknikleri konusunda ekibinin daha etkin olmasını amaçlayanlar Protokol Kuralları Eğitmenliği Programına katılabilirler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Online Etkili Sunum Teknikleri Eğiticinin Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2016 – Tüm Marka ve Fikir Hakları, Türk Marka ve Patent Kurumu Tarafından Korunmaktadır. Tüm Hakları Saklıdır.

onaylı sertifika kontrol

Çevrimiçi Kişiler

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok