fbpx
İndirim!

Online İnsan Kaynakları Eğiticinin Eğitimi

350.00  300.00 

Online İnsan Kaynakları Eğiticinin Eğitimi

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. İnsan Kaynakları Yönetimi, Eğiticinin Eğitimi, Protokol Kuralları ve Yönetici Asistanlığı Eğitimlerini tamamlayarak İnsan Kaynakları Eğiticinin Eğitimi Sertifikasına kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir insan kaynakları eğitmeninin ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Açıklama

İnsan Kaynakları Eğitmenliği Programı

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. İnsan Kaynakları ve Kariyer Uzmanlığı, Profesyonel Eğiticinin Eğitimi Kursu, Protokol Kuralları ve Yönetici Asistanlığı Eğitimlerini Tamamlayarak İNSAN KAYNAKLARI EĞİTMENİ SERTİFİKASINA kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir İnsan Kaynakları Eğitmeninin ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

İnsan Kaynakları Eğitmenliği yaptığınız süre boyunca, insan kaynakları ve kariyer üzerine bilgi ve becerilerin yanında profesyonel eğitmen bilgi ve becerilerini de iyi anlamalısınız. Bu eğitimde; İnsan Kaynakları ve Kariyer, Protokol Kuralları, Yönetici Asistanlığı ve Eğitmenlik alanında gerekli olan bilgilere geniş bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Hemen Alın Hemen Başlayın! Hemen Sertifikanıza Kavuşun!

Kimler Katılmalıdır?

İnsan Kaynakları Eğitmenliğini meslek edinmek isteyenler,
İnsan Kaynakları Eğitmenliği becerilerini geliştirmek isteyenler,
İnsan Kaynakları Eğitmenliğinde uzman yaklaşımları kullanmak isteyen profesyoneller,
Eğitmenlik alanında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,
İnsan Kaynakları konusunda ekibinin daha etkin olmasını amaçlayanlar İnsan Kaynakları Eğitmenliği Programına katılabilirler.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Online İnsan Kaynakları Eğiticinin Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2016 – Tüm Marka ve Fikir Hakları, Türk Marka ve Patent Kurumu Tarafından Korunmaktadır. Tüm Hakları Saklıdır.

onaylı sertifika kontrol

Çevrimiçi Kişiler

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok