fbpx
İndirim!

Online Marka Yönetimi Danışmanlığı

350.00  300.00 

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Satış-Pazarlama ve Marka, Profesyonel Danışmanlık ile Yöneticilik Eğitimlerini tamamlayarak Marka Yönetimi Danışmanlığı Sertifikasına kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir marka yönetimi danışmanının ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Açıklama

Marka Yönetimi Danışmanlığı Programı

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Satış ve Pazarlama Uzmanlığı, Profesyonel Danışmanlık Programı, ve Profesyonel Yöneticilik Eğitimlerini Tamamlayarak MARKA YÖNETİMİ DANIŞMANI SERTİFİKASINA kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir Marka Yönetimi Danışmanının ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Marka Yönetimi Danışmanlığı yaptığınız süre boyunca, yönetim bilgi ve becerilerinin yanında profesyonel danışmanlık bilgi ve becerilerini de iyi anlamalısınız. Bu eğitimde; Satış ve Pazarlama, Yönetim ve Danışmanlık alanında gerekli olan bilgilere geniş bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Eğitim Toplamda 100 Dersten Oluşmaktadır. Bu bölümlerin takibi sizin de hızınıza bağlı olmak değişmektedir. Hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz. Hemen Alın Hemen Başlayın! Hemen Sertifikanıza Kavuşun!

Kimler Katılmalıdır?

Marka Yönetimi Danışmanlığını meslek edinmek isteyenler,
Mevcut mesleklerinin yanında Marka Yönetimi Danışmanlığını profesyonel olarak yapmak isteyenler,
Marka Yönetiminde uzman yaklaşımları kullanmak isteyen profesyoneller,
Yeni pazarlarda markasını ön plana çıkarmayı amaçlayanlar,
Markasını başarıyla yönetmek isteyenler,
Marka Yönetimi konusunda ekibinin daha etkin olmasını amaçlayanlar Yönetim Danışmanlığı Programına katılabilirler.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Online Marka Yönetimi Danışmanlığı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2016 – Tüm Marka ve Fikir Hakları, Türk Marka ve Patent Kurumu Tarafından Korunmaktadır. Tüm Hakları Saklıdır.

onaylı sertifika kontrol

Çevrimiçi Kişiler

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok