fbpx
İndirim!

Online Satış Koçluğu Eğitimi

620.00  525.00 

Satış Koçluğu Eğitimi

Bu program Akademi Lider uzmanlık eğitimlerinin bir araya gelmesinden oluşmaktadır. Satış ve Pazarlama Eğitimi ile Koçluk Eğitimini tamamlayarak Satış Koçluğu Sertifikasına kavuşacaksınız.

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu program ile bir satış koçunun ihtiyaç duyacağı bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

Açıklama

Satış Koçluğu Eğitimi

Satış Koçu kimdir? Satış koçu olmak hangi sorumlulukları beraberinde getirir? Bir satış koçu olarak hangi konulara hakim olmalısınız? Bir bireye ya da kuruma satış koçluğu hizmeti sunarken nelere dikkat etmelisiniz? Sizi “satış koçu” yapacak unsurlar nelerdir?

Satış Koçluğu; satış alanında verimi arttırmak için performansı üst seviyelere taşımayı hedefleyen bir süreçtir. Bunu gerçekleştirirken kişinin, kendisine yol göstermesi desteklenir. Kişilik özellikleri göz önünde tutulur.

Satış koçluğu hizmetine başvuran kişiler, hedeflerine ulaşma yolunda karar verme mekanizmalarını güçlendirirler. Ayrıca performans arttırmak için destek alırlar.

Satış koçluğu hizmeti verirken bireylerin içinde bulundukları durumu iyi anlamalısınız. Bu eğitimde, koçluk ve satış ve pazarlama uzmanlığı konularına geniş açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız.

Kimler Katılmalıdır?

Satış Koçluğunu meslek edinmek isteyenler,
Mevcut mesleklerinin yanında satış koçluğunu profesyonel olarak yapmak isteyenler,
Profesyonel İş yaşamında koçluk yaklaşımlarını kullanmak isteyen profesyoneller,
İş yaşamında daha etkin ve başarılı olmayı amaçlayanlar,
Satış sırasında daha verimli sonuçlar ile profesyonel satış koçluğu yaşamak isteyen herkes satış koçluğu eğitimine katılabilir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Online Satış Koçluğu Eğitimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2016 – Tüm Marka ve Fikir Hakları, Türk Marka ve Patent Kurumu Tarafından Korunmaktadır. Tüm Hakları Saklıdır.

onaylı sertifika kontrol

Çevrimiçi Kişiler

Şu an çevrimiçi kullanıcı yok